Avroliqada oyunların nəticələri

Avroliqada oyunların nəticələri
09 Avq 2019 09:18

UEFA Avropa Liqasında üçüncü təsnifat mərhələsinin oyunları davam edir.

Realpress.az qol.az-a istinadən xəbər verir ki, "Neftçi" - "Bney Yehuda" (İsrail) oyunu (2:2) da daxil olmaqla mərhələnin növbəti matçları bu gün keçirilib Bugünkü görüşlərə Astanada start verilib. Burada yerli komanda Maltanın "Valetta" klubunu qəbul edib və 5:1 hesabı ilə qalib gəlib.

Türkiyə təmsilçisi  "Trabzonspor" səfərdə "Sparta" ilə bərabərə qalıb - 2:2. "Yeni Malatyaspor" isə "Partizan"a 1:3 hesabı ilə uduzub

 

8 avqust

Avropa Liqası III təsnifat mərhələsi, ilk oyunlar 

18:00. "Astana" (Qazaxıstan) - "Valetta" (Malta) - 5:1 

19:30. AEK (Larnaka, Kipr) - "Gent" (Belçika) - 1:1 

20:00. "Sparta" (Praqa, Çexiya) - "Trabzonspor" (Türkiyə) - 2:2

20:00. "Pünik" (Ermənistan) - "Vulverhempton" (İngiltərə) - 0:4

20:15. "Universitatya" (Krayova, Ruminiya) - AEK (Yunanıstan) - 0:2

20:30. "Brondbü" (Danimarka) - "Braqa" (Portuqaliya) - 2:4 

20:45. "Ventspils" (Latviya) - "Vitoriya" (Portuqaliya) - 0:3

21:00. "Şerif" (Moldova) - AİK (İsveç)  - 1:2

21:00. "Neftçi" (Azərbaycan) -"Bney Yehuda" (İsrail) - 2:2

21:00. "Malmö" (İsveç) - "Jrinski" (Bosniya və Herseqovina) - 3:0

21:00. "Hauqesund" (Norveç) - PSV (Hollandiya)-0:1

21:00. "Mariupol" (Ukrayna) - "AZ Alkmar" (Hollandiya) - 0:0

21:00. "Tun" (İsveçrə) - "Spartak" (Moskva, Rusiya) - 2:3

21:00. "Molde" (Norveç) - "Aris" (Yunanıstan) - 3:0

21:30. "Ludoqorets" (Bolqarıstan) - TNS (Uels) - 5:0

21:30. "Makkabi" (Tel-Əviv, İsrail) - "Suduva" (Litva) - 1:2

21:30. SSKA (Sofiya, Bolqarıstan) - "Zorya" (Luqansk, Ukrayna) - 1:1

21:30. "Lokomotiv" (Plovdiv, Bolqarıstan) -"Strasburq" (Fransa) - 0:1

21:30 "Feyenoord" (Hollandiya) -"Dinamo" (Tiflis, Gürcüstan) - 4:0

21:30. "Antverp" (Belçika) - "Viktoriya" (Plzen, Çexiya) - 1:0

21:45 "Sarayevo" (Bosniya və Herseqovina) - BATE (Belarus) - 1:2

22:00. "Düdelanj" (Lüksemburq) - "Nomme Kalyu" (Estoniya) - 3:1

22:00. "Riyeka" (Xorvatiya) - "Aberdin" (Şotlandiya) - 2:0

22:00. "Midtland" (Danimarka) - "Reyncers" (Şotlaniya) - 2:4

22:00. "Norrçepinq (İsveç) - "Hapoel Beer-Şiva" (İsrail) - 1:1

22:30. "Vaduts" (Lixtenşteyn) - "Ayntraxt" (Almaniya) - 0:5

22:30. "Styaua" (Ruminiya) - "Mlada Boleslav" (Çexiya) - 0:0

22:30. "Austriya Vyana" (Avstriya) - "Apollon" (Kipr) - 1:2

23:00. "Lutsern" (İsveçrə) - "Espanyol" (İspaniya) - 0:3

23:00. "Partizan" (Serbiya) - "Yeni Malatyaspor" (Türkiyə) - 3:1

23:00. "Legiya" (Polşa) - "Atromitos" (Yunanıstan) - 0:0

23:00. "Torino" (İtaliya) - "Şaxtyor" (Belarus) - 5:0 

7 avqust

22:15. "Slovan" (Bratislava, Slovakiya) - "Dundalk" (İrlandiya) - 1:0

6 avqust

19:00. "Ararat" (Ermənistan) - "Saburtalo" (Gürcüstan) -1:2

20:00. "Riqa" (Latviya) - HİK (Finlandiya) - 1:1

22:15. "Sutyeska" (Monteneqro) - "Linfield" (Şimali İrlandiya) - 1:2

Avropa Liqasında üçüncü mərhələnin cavab görüşləri 13, 14 və 15 avqustda keçiriləcək.


22 Avq 2019
İdman

Millimizin sabiq baş məşqçisi xəstəxanada vəfat edib

Millimizin sabiq baş məşqçisi xəstəxanada vəfat edib

22 Avq 2019
İdman

“Qarabağ” – “Linfild” oyununun biletləri satışa çıxarılıb

"Qarabağ"ın UEFA Avropa Liqasının play-off mərhələsində Şimali İrlandiyanın "Linfild" ilə Bakıda keçirəcəyi cavab oyunu üçün biletlər satışa çıxarılıb.

21 Avq 2019
İdman

İlin transferi reallaşır - Neymar "Barselona"da?

PSJ-nin hücumçusu Neymarın "Barselona"ya qayıdacağı haqda daha bir xəbər yayılıb.

20 Avq 2019
İdman

"Qarabağ" bu gün gedir

Avropa Liqasının pley-off mərhələsində "Linfild"in qonağı olacaq "Qarabağ" bu gün Şimali İrlandiyaya gedəcək.

20 Avq 2019
İdman

“Azərsun Arena” təmirə bağlanır - “Qarabağ” harada oynayacaq?

"Qarabağ"ın Azərbaycan Premyer Liqasında ev oyunlarını keçirdiyi "Azərsun Arena" təmirə bağlanır.