Avroliqada 2-ci təsnifat mərhələsi başa çatdı - NƏTİCƏLƏR

Avroliqada 2-ci təsnifat mərhələsi başa çatdı - NƏTİCƏLƏR
02 Avq 2019 09:44

Avropa Liqasında II təsnifat mərhələsinin cavab oyunlarına yekun vurulub.

Realpress.az qol.az-a istinadən xəbər verir ki, üçüncü matç günündə daha 41 görüş keçirilib. "Neftçi" Rusiya "Arsenal"ına 3:0 hesabı ilə qalib gələrək növbəti mərhələyə yüksəlib.

"Qəbələ" isə səfərdə Gürcüstanın "Dinamo"suna uduzaraq (0:3) mübarizəni dayandırıb. 

1 avqust

18:00. "Astana" (Qazaxıstan) - "Santa Koloma" (Andorra) - 4:1
İlk oyun - 0:0

18:00. "Ordabasi" (Qazaxıstan) - "Mlada Boleslav" (Çexiya) - 2:3
İlk oyun - 1:1

18:30. "Kayrat" (Qazaxıstan) - "Hapoel Bier-Şeva" (İsrail) - 1:1
İlk oyun - 0:2

19:00. "Viitorul" (Rumıniya) - "Gent" (Belçika) - 2:1
İlk oyun - 3:6

20:00. "Zarya" (Luqansk, Ukrayna) - "Buduçnost" (Podqoritsa, Monteneqro) - 1:0
İlk oyun - 3:1

20:00. "Kuopio" (Finlandiya) - "Legiya" (Polşa) - 0:0
İlk oyun - 0:1

20:15. "Universitatya" (Krayova, Rumıniya) - "Honved" (Macarıstan) - 0:0 (Penaltilər seriyası - 3:1)
İlk oyun - 0:0

20:30. "Riqa" (Latviya) - "Pyast" (Polşa) - 2:1
İlk oyun - 2:3

20:30. "Hakken" (İsveç) - AZ (Alkmaar, Hollandiya) - 0:3
İlk oyun - 0:0

20:30. "Debretsen" (Macarıstan) - "Torino" (İtaliya) - 1:4
İlk oyun - 0:3

20:30. "Levski" (Bolqarıstan) - AEK (Larnaka, Kipr) - 0:4
İlk oyun - 0:3

21:00. "Şerif" (Moldova) - "Partizani" (Albaniya) - 1:1 
İlk oyun - 1:0

21:00. AEL (Limasol, Kipr) - "Aris" (Yunanıstan) - 0:1 
İlk oyun - 0:0

21:00. "Apollon" (Kipr) - "Şemrok Rovers" (İrlandiya) - 3:1
İlk oyun - 1:2

21:00. "Makkabi" (Hayfa, İsrail) - "Strasburq" (Fransa) - 2:1 
İlk oyun - 1:3

21:00. "Klaksvik" (Farer adaları) - "Lütsern" (İsveçrə) - 0:1 
İlk oyun - 0:1

21:00. "Malmö" (İsveç) - "Domjale" (Sloveniya) - 3:2 
İlk oyun - 2:2

21:00. "Dinamo" (Tbilisi, Gürcüstan) - "Qəbələ" (Azərbaycan) - 3:0 
İlk oyun - 2:0

21:00. "Vaduts" (Lixtenşteyn) - "Fehervar" (Macarıstan) - 2:0 
İlk oyun - 0:1

21:00. "Yablonets" (Çexiya) - "Pünik" (Ermənistan) - 0:0 
İlk oyun - 1:2

21:00. "Zrinski" (Bosniya və Herseqovina) - "Utrext" (Hollandiya) - 2:1 
İlk oyun - 1:1

21:00. "Atromitos" (Yunanıstan) - "Dunayska Ştreda" (Slovakiya) - 3:2 
İlk oyun - 2:1

21:00. "Neftçi" (Azərbaycan) - "Arsenal" (Tula, Rusiya) - 3:0
İlk oyun - 1:0

21:00. "Liepaya" (Latviya) - "Norrçöpinq" (İsveç) - 0:1
İlk oyun - 0:2

21:30. "Lüdoqorets" (Bolqarıstan) - "Valür" (İslandiya) - 4:0 
İlk oyun - 1:1

21:30. "Proqres" (Lüksemburq) - "Reyncers" (Şotlandiya) - 0:0 
İlk oyun - 0:2

21:30. "Brondbü" (Danimarka) - "Lexiya" (Qdansk, Polşa) - 4:1 
İlk oyun - 1:2

21:45. "Esbyerq" (Danimarka) - "Şaxtyor" (Soliqorsk, Belarus)- 0:0 
İlk oyun - 0:2

22:00. "Qzira" (Malta) - "Ventspils" (Latviya)- 2:2
İlk oyun - 0:4

22:00. "Olimpiya" (Lyublyana, Sloveniya) - "Yeni Malatyaspor" (Türkiyə) - 0:1 
İlk oyun - 2:2

22:30. "Styaua" (Rumıniya) - "Alaşkert" (Ermənistan)- 2:3
İlk oyun - 3:0

22:30. "Ayntraxt" (Frankfurt, Almaniya) - "Flora" (Estoniya)- 2:1 
İlk oyun - 2:1

22:30. "Şturm" (Qraz, Avstriya) - "Hoqesun" (Norveç) - 2:1 
İlk oyun - 0:2

22:45. "Linfild" (Şimali İrlandiya) - HB (Torşavn, Farer adaları) - 1:0 
İlk oyun - 2:2

22:45. "Spartak" (Trnava, Slovakiya) - "Lokomotiv" (Plovdiv, Bolqarıstan) - 3:1 
İlk oyun - 0:2

22:45. "Osiyek" (Xorvatiya) - MOİK (Sofiya, Bolqarıstan) - 1:0  (penaltilər seriyası - 3:4)
İlk oyun - 0:1

22:45. "Aberdin" (Şotlandiya) - "Çixura" (Gürcüstan) - 5:0 
İlk oyun - 1:1

23:00. "Partizan" (Serbiya) - "Konnak" (Uels) - 3:0 
İlk oyun - 1:0

23:00. "Vitoriya" (Portuqaliya) - "Jöness Eş" (Lüksemburq) - 4:0 
İlk oyun - 1:0

23:00. "Kruzaders" (Şimali İrlandiya) - "Vulverhempton" (İngiltərə) - 1:4 
İlk oyun - 0:2

23:15. "Styarnan" (İslandiya) - "Espanyol" (İspaniya) - 1:3 
İlk oyun - 0:4

31 iyul 

22:45. "Çukariçki" (Serbiya) - "Molde" (Norveç) - 1:3
İlk oyun - 0:0

30 iyul
19:45. "Linkoln" (Cəbəllütariq) - "Ararat" (Ermənistan) - 1:2
İlk oyun - 0:2

19:45. "Suduva" (Litva) - "Tre Penne" (San-Marino) - 5:0
İlk oyun - 5:0

19:55. "Düdelanj" (Lüksemburq) - "Şkendiya" (Makedoniya) - 1:1
İlk oyun - 2:1

20:00. "Ferronikeli" (Kosovo) - "Slovan" (Bratislava, Slovakiya) - 1:1
İlk oyun - 1:2.


22 Yan 2020
İdman

Karate üzrə Milli komandamız Parisdə Premyer Liqa turnirində iştirak edəcək

Böyüklərdən ibarət milli komandamız 24 - 26 yanvar tarixlərində Fransanın paytaxtı Parisdə 2020-ci il mövsümünün ilk Karate 1 Premyer Liqa turnirində iştirak edəcək.

21 Yan 2020
İdman

Azərbaycan daha bir olimpiadaya ev sahibliyi edəcək

FİDE bu il 16 yaşadək şahmatçılar arasında keçiriləcək Dünya Şahmat Olimpiadasının keçiriləcəyi məkanı açıqlayıb.

20 Yan 2020
İdman

Ronaldu daha bir rekorda imza atdı

Portuqaliyalı Kriştianu Ronaldu İtaliyanın A seriyasının ardıcıl 7 oyununda qol vurmağa nail olub.

20 Yan 2020
İdman

Makqreqorun 40 saniyəlik döyüşdən qazancı məlum oldu

Makqreqorun 40 saniyəlik döyüşdən qazancı məlum oldu

20 Yan 2020
İdman

Azərbaycan güləşçiləri Qran-pridə 4 qızıl, 2 gümüş və 1 bürünc medal qazanıb

Fransanın Nitsa şəhərində olimpiya çempionu Anri Deqlanın xatirəsinə sərbəst və yunan-Roma güləşi üzrə “Qran-pri” turniri keçirilib.