Avropa Liqasında gecənin bütün nəticələri

Avropa Liqasında gecənin bütün nəticələri
12 İyul 2019 09:30

Futbol üzrə Avropa Liqasında 1-ci təsnifat mərhələsinin ilk oyunları keçirilib.

Realpress.az nəticələri təqdim edir:

Avropa Liqası
1-ci təsnifat mərhələsi, ilk oyunlar
9 iyul 
Sent Josefs (Cəbəllütariq) – Reyncers (Şotlandiya) 0:4
Qol: Cek, 50. Ojo, 56. Qoldson, 68. Morelos, 77.
Qzira Yunayted (Malta) – Hayduk (Xorvatiya) 0:2
Qol: Qyurkso, 44. Dolçek, 90
ÇSKA (Sofiya, Bolqarıstan) – Titoqrad (Monteneqro) 4:0
Qol: Evandro, 40. T.Rodriqes, 53. Ceferson, 55. Malinov, 72.

10 iyul
Jeness Eş (Lüksemburq) – Tobol (Qazaxıstan) 0:0

11 iyul
Pünik (Ermənistan) – Şkupi (Makedoniya) 3:3
Qol: Vardanyan, 4-pen. Jestokov, 80. Manuçaryan, 85 – Bayrami, 26; 60. İlieski, 43.
Ordabası (Qazaxıstan) – Torpedo (Kutaisi, Gürcüstan) 1:0
Qol: Erlanov, 67.
Ventspils (Latviya) – Teuta (Albaniya) 3:0
Qol: Sergeyçuk, 5. Ulibaşev, 78. Tosin, 88.
Alaşkert (Ermənistan) – Makedoniya (Skopye, Şimali Makedoniya) 3:1
Qol: Tankov, 16. Sekuliç, 66. Byanor, 82-öz qapısına - Yaşaroski, 52.
AEK (Kipr) – Petrokub (Moldova) 1:0
Qol: Hevel, 3.
Laçi (Albaniya) – Hapoel (Beer-Şeva, İsrail) 1:1
Qol: Nvabueze, 3 - Levi, 78.
Narva Trans (Estoniya) – Buduçnost (Monteneqro) 0:2
Qol: İvanoviç, 12. Miyiç, 88.
KuPS Kuopio (Finlandiya) – Vitebsk (Belarus) 2:0
Qol: Murilyo, 61. Rangel, 74.
Səbail (Azərbaycan) – Universitatya Krayova (Rumıniya) 2:3
Qol: A.Ramazanov, 33; 82 - A.Mateyu, 13. N.Banku, 51. M.Roman, 68.
Flora (Estoniya) – Radnicki (Serbiya) 2:0
Qol: Lepik, 75. Vasilyev, 89.
Riteryay (Litva) – Klaksvik (Farer adaları) 1:1
Qol: Borovski, 46 - Andreasen, 56.
Balzan (Malta) – Domjale (Sloveniya) 3:4
Qol: Korrea, 34. Lyubomirak, 38. Effionq, 56 – İbriçiç, 5-pen. Vuk, 49. Sikosek, 61. Podloqar, 76.
Rujomberok (Slovakiya) – Levski (Sofiya, Bolqarıstan) 0:2
Qol: Mariani, 36. Paulinyo, 51. 
Pandev Akademiyası (Makedoniya) – Jrinski (Bosniya və Herseqovina) 0:3
Qol: Haciç, 12. Mandiç, 28. Hovedariça, 56. 
Brann (Norveç) – Şemrok Rovers (İrlandiya) 2:2
Qol: Teniste, 12. Berişa, 36-pen - Lopes, 34; 90+4.
Bröndbü (Danimarka) – İnter Turku (Finlandiya) 4:1
Qol: Vilçek, 5; 68. Tibblinq, 71. Fisker, 78 – Furuholm, 20.
Kruzeyders (Şimali İrlandiya) – B36 Torshavn (Farer adaları) 2:0

Qol: Heqarti, 33. Lovri, 79.
Debretsen (Macarıstan) – Kukesi (Albaniya) 3:0
Qol: Qarba, 54. Varqa, 77; 83.
Dinamo (Tiflis, Gürcüstan) – Enqordani (Andorra) 6:0
Qol: Ninua, 6. Kukianidze, 21; 71. Kavtaradze, 61. Kutaliya, 69-pen. Zariya, 81.
Kauno Jalgiris (Litva) – Apollon (Kipr) 0:2
Qol: Pittas, 14. Selayya, 89-pen.
Liepaya (Latviya) – Dinamo (Minsk, Belarus) 1:1
Qol: İkauniek, 12-pen - Bilonoq, 88.
Makkabi (Hayfa, İsrail) – Mura (Sloveniya) 2:0
Qol: Aşkenazi, 64. Avad, 68.
Malmö (İsveç) – Ballimena (Şimali İrlandiya) 7:0
Qol: Rozenberq, 31; 33; 48. Rakip, 44; 74. Brorsson, 46. Molins, 54.
Molde (Norveç) – Reykyavik (İslandiya) 7:1
Qol: Ceyms, 7; 31; 41. Aursnes, 29. Forren, 63. Hussain, 66. Omoyjuanfo, 90+3 – Tomsen, 71.
Şaxtyor (Soliqorsk, Belarus) – Hibernians (Malta) 1:0
Qol: Qromıko, 69.
Radnik (Bosniya və Herseqovina) – Spartak (Trnava, Slovakiya) 2:0
Qol: Mekiç, 34. Djuriç, 48.
Speranta (Moldova) – Neftçi (Azərbaycan) 0:3
Qol: E.Mahmudov, 16-pen. S.Monroz, 36. R.Hacıyev, 76.
Fola Eş (Lüksemburq) – Çixura (Gürcüstan) 1:2
Qol: Sinani, 23-pen – Sardalişvili, 9. Koripadze, 86-pen.
Olimpiya (Lyublyana, Sloveniya) – RFS (Latviya) 2:3
Qol: Boake, 81. Menalo, 90 – Lemaiç, 52-pen. Klyuşkin, 88. Vukmaniç, 90+3.
Konnah Kuey (Uels) – Kilmarnok (Şotlandiya) 1:2
Qol: Teylor, 75-öz qapısına – Brofi, 82-pen. Findley, 90+2.
Çukariçki (Serbiya) – Banants (Ermənistan) 3:0
Qol: Tediç, 43; 90+2. Kovaç, 80.
Dunayska Streda (Slovakiya) – Krakoviya (Polşa) 1:1
Qol: Divkoviç, 44 - Kruzlyak, 40.
Zeta (Monteneqro) – Videoton (Macarıstan) 1:5
Qol: Qaranoviç, 17 - Neqo, 3; 12; 23. Yuhas, 87. Husti, 90+3.
Styaua (Rumıniya) – Milsami (Moldova) 2:0
Qol: Tanase, 12; 56.
Aberdin (Şotlandiya) – Rovaniemi (Finlandiya) 2:1
Qol: Makqinn, 36. Kosqrouv, 48 - Yantti, 90+3.
Kliftonvill (Şimali İrlandiya) – Hauqesun (Norveç) 0:1
Qol: Qrindheym, 42.
Kork Siti (İrlandiya) – Proqres (Lüksemburq) 0:2
Qol: Muratoviç, 11. De Almeyda, 21-penalti.
Sent Patrik (İrlandiya) – Norçöpinq (İsveç) 0:2
Qol: Tern, 55. Larsen, 85.
Honved (Macarıstan) – Jalgiris (Litva) 3:1
Qol: Bano-Sabo, 32. Nqoq, 55. Qazdaq, 69-pen – Uzela, 90.
Şiroki Briyeq (Bosniya və Herseqovina) – Kayrat (Qazaxıstan) 1:2
Qol: Enin, 34 - Eseola, 29; 58.
Styarnan (İslandiya) – Levadiya (Estoniya) 2:1
Qol: Raqnarsson, 15; 74 – Andreyev, 79.
Europa (Cəbəllütariq) – Legiya (Polşa) 0:0
Breydablik (İslandiya) – Vaduts (Lixtenşteyn) 0:0 

13 Noy 2019
İdman

Azərbaycanın matçı türk əsilli hakimə tapşırıldı

AVRO-2020-nin seçmə mərhələsi çərçivəsində keçiriləcək Azərbaycan - Uels oyununun təyinatları açıqlanıb.

13 Noy 2019
İdman

Ronaldinyo "Barselona"ya qayıdır

Əfsanəvi Ronaldinyo yenidən "Barselona"ya qayıdır.

13 Noy 2019
İdman

Mixail Şumaxerin meneceri: Arvadı yalan danışır, vəziyyəti daha ağırdır

Mixail Şumaxerin meneceri: Arvadı yalan danışır, vəziyyəti daha ağırdır

11 Noy 2019
İdman

Nazirlik teleaparıcının bıçaqlanması barədə məlumat yaydı

Səhiyyə Nazirliyi teleaparıcı Xose Bernardo və qardaşı Rafael Hüseynovun bıçaqlanması barədə məlumat yayıb.

11 Noy 2019
İdman

Ronaldo əvəzləndi, baş məşqçiyə belə etiraz etdi - VİDEO

Dünən İtaliya A Seriyasının 12-ci turunun mərkəzi qarşılaşması “Yuventus”la “Milan” arasında keçirilib.