Avropa Liqasında gecənin bütün nəticələri

Avropa Liqasında gecənin bütün nəticələri
12 2019 09:30

Futbol üzrə Avropa Liqasında 1-ci təsnifat mərhələsinin ilk oyunları keçirilib.

Realpress.az nəticələri təqdim edir:

Avropa Liqası
1-ci təsnifat mərhələsi, ilk oyunlar
9 iyul 
Sent Josefs (Cəbəllütariq) – Reyncers (Şotlandiya) 0:4
Qol: Cek, 50. Ojo, 56. Qoldson, 68. Morelos, 77.
Qzira Yunayted (Malta) – Hayduk (Xorvatiya) 0:2
Qol: Qyurkso, 44. Dolçek, 90
ÇSKA (Sofiya, Bolqarıstan) – Titoqrad (Monteneqro) 4:0
Qol: Evandro, 40. T.Rodriqes, 53. Ceferson, 55. Malinov, 72.

10 iyul
Jeness Eş (Lüksemburq) – Tobol (Qazaxıstan) 0:0

11 iyul
Pünik (Ermənistan) – Şkupi (Makedoniya) 3:3
Qol: Vardanyan, 4-pen. Jestokov, 80. Manuçaryan, 85 – Bayrami, 26; 60. İlieski, 43.
Ordabası (Qazaxıstan) – Torpedo (Kutaisi, Gürcüstan) 1:0
Qol: Erlanov, 67.
Ventspils (Latviya) – Teuta (Albaniya) 3:0
Qol: Sergeyçuk, 5. Ulibaşev, 78. Tosin, 88.
Alaşkert (Ermənistan) – Makedoniya (Skopye, Şimali Makedoniya) 3:1
Qol: Tankov, 16. Sekuliç, 66. Byanor, 82-öz qapısına - Yaşaroski, 52.
AEK (Kipr) – Petrokub (Moldova) 1:0
Qol: Hevel, 3.
Laçi (Albaniya) – Hapoel (Beer-Şeva, İsrail) 1:1
Qol: Nvabueze, 3 - Levi, 78.
Narva Trans (Estoniya) – Buduçnost (Monteneqro) 0:2
Qol: İvanoviç, 12. Miyiç, 88.
KuPS Kuopio (Finlandiya) – Vitebsk (Belarus) 2:0
Qol: Murilyo, 61. Rangel, 74.
Səbail (Azərbaycan) – Universitatya Krayova (Rumıniya) 2:3
Qol: A.Ramazanov, 33; 82 - A.Mateyu, 13. N.Banku, 51. M.Roman, 68.
Flora (Estoniya) – Radnicki (Serbiya) 2:0
Qol: Lepik, 75. Vasilyev, 89.
Riteryay (Litva) – Klaksvik (Farer adaları) 1:1
Qol: Borovski, 46 - Andreasen, 56.
Balzan (Malta) – Domjale (Sloveniya) 3:4
Qol: Korrea, 34. Lyubomirak, 38. Effionq, 56 – İbriçiç, 5-pen. Vuk, 49. Sikosek, 61. Podloqar, 76.
Rujomberok (Slovakiya) – Levski (Sofiya, Bolqarıstan) 0:2
Qol: Mariani, 36. Paulinyo, 51. 
Pandev Akademiyası (Makedoniya) – Jrinski (Bosniya və Herseqovina) 0:3
Qol: Haciç, 12. Mandiç, 28. Hovedariça, 56. 
Brann (Norveç) – Şemrok Rovers (İrlandiya) 2:2
Qol: Teniste, 12. Berişa, 36-pen - Lopes, 34; 90+4.
Bröndbü (Danimarka) – İnter Turku (Finlandiya) 4:1
Qol: Vilçek, 5; 68. Tibblinq, 71. Fisker, 78 – Furuholm, 20.
Kruzeyders (Şimali İrlandiya) – B36 Torshavn (Farer adaları) 2:0

Qol: Heqarti, 33. Lovri, 79.
Debretsen (Macarıstan) – Kukesi (Albaniya) 3:0
Qol: Qarba, 54. Varqa, 77; 83.
Dinamo (Tiflis, Gürcüstan) – Enqordani (Andorra) 6:0
Qol: Ninua, 6. Kukianidze, 21; 71. Kavtaradze, 61. Kutaliya, 69-pen. Zariya, 81.
Kauno Jalgiris (Litva) – Apollon (Kipr) 0:2
Qol: Pittas, 14. Selayya, 89-pen.
Liepaya (Latviya) – Dinamo (Minsk, Belarus) 1:1
Qol: İkauniek, 12-pen - Bilonoq, 88.
Makkabi (Hayfa, İsrail) – Mura (Sloveniya) 2:0
Qol: Aşkenazi, 64. Avad, 68.
Malmö (İsveç) – Ballimena (Şimali İrlandiya) 7:0
Qol: Rozenberq, 31; 33; 48. Rakip, 44; 74. Brorsson, 46. Molins, 54.
Molde (Norveç) – Reykyavik (İslandiya) 7:1
Qol: Ceyms, 7; 31; 41. Aursnes, 29. Forren, 63. Hussain, 66. Omoyjuanfo, 90+3 – Tomsen, 71.
Şaxtyor (Soliqorsk, Belarus) – Hibernians (Malta) 1:0
Qol: Qromıko, 69.
Radnik (Bosniya və Herseqovina) – Spartak (Trnava, Slovakiya) 2:0
Qol: Mekiç, 34. Djuriç, 48.
Speranta (Moldova) – Neftçi (Azərbaycan) 0:3
Qol: E.Mahmudov, 16-pen. S.Monroz, 36. R.Hacıyev, 76.
Fola Eş (Lüksemburq) – Çixura (Gürcüstan) 1:2
Qol: Sinani, 23-pen – Sardalişvili, 9. Koripadze, 86-pen.
Olimpiya (Lyublyana, Sloveniya) – RFS (Latviya) 2:3
Qol: Boake, 81. Menalo, 90 – Lemaiç, 52-pen. Klyuşkin, 88. Vukmaniç, 90+3.
Konnah Kuey (Uels) – Kilmarnok (Şotlandiya) 1:2
Qol: Teylor, 75-öz qapısına – Brofi, 82-pen. Findley, 90+2.
Çukariçki (Serbiya) – Banants (Ermənistan) 3:0
Qol: Tediç, 43; 90+2. Kovaç, 80.
Dunayska Streda (Slovakiya) – Krakoviya (Polşa) 1:1
Qol: Divkoviç, 44 - Kruzlyak, 40.
Zeta (Monteneqro) – Videoton (Macarıstan) 1:5
Qol: Qaranoviç, 17 - Neqo, 3; 12; 23. Yuhas, 87. Husti, 90+3.
Styaua (Rumıniya) – Milsami (Moldova) 2:0
Qol: Tanase, 12; 56.
Aberdin (Şotlandiya) – Rovaniemi (Finlandiya) 2:1
Qol: Makqinn, 36. Kosqrouv, 48 - Yantti, 90+3.
Kliftonvill (Şimali İrlandiya) – Hauqesun (Norveç) 0:1
Qol: Qrindheym, 42.
Kork Siti (İrlandiya) – Proqres (Lüksemburq) 0:2
Qol: Muratoviç, 11. De Almeyda, 21-penalti.
Sent Patrik (İrlandiya) – Norçöpinq (İsveç) 0:2
Qol: Tern, 55. Larsen, 85.
Honved (Macarıstan) – Jalgiris (Litva) 3:1
Qol: Bano-Sabo, 32. Nqoq, 55. Qazdaq, 69-pen – Uzela, 90.
Şiroki Briyeq (Bosniya və Herseqovina) – Kayrat (Qazaxıstan) 1:2
Qol: Enin, 34 - Eseola, 29; 58.
Styarnan (İslandiya) – Levadiya (Estoniya) 2:1
Qol: Raqnarsson, 15; 74 – Andreyev, 79.
Europa (Cəbəllütariq) – Legiya (Polşa) 0:0
Breydablik (İslandiya) – Vaduts (Lixtenşteyn) 0:0 

11 Dek 2019
İdman

Azərbaycanın futbol klubu Almaniyada akademiya açır

“AZE Nakhchivan-Köln SK" Futbol Klubu Avropa ilə Azərbaycan arasında futbol əlaqələrini gücləndirmək barədə qərar verib

9 Dek 2019
İdman

Həbib Nurməhəmmədovdan döyüşçü əmisi oğlu barədə - PAYLAŞIM

Həbib Nurməhəmmədovdan döyüşçü əmisi oğlu barədə - PAYLAŞIM

9 Dek 2019
İdman

Azərbaycanlı idmançı Moskvada dünya rekordu qırıb çempion oldu - FOTO

Azərbaycanlı idmançı Moskvada dünya rekordu qırıb çempion oldu - FOTO

7 Dek 2019
İdman

Azərbaycanlı cüdoçular donmaqdan son anda xilas edildilər - Qazaxıstan çöllərində

Azərbaycanın yeniyetmələrdən ibarət cüdo komandası Qazaxıstan çöllərində donma təhlükəsi keçirib.