Avropa Liqasında II təsnifat mərhələsinin cavab oyunlarına yekun vurulub.
Realpress.az qol.az-a istinadən xəbər verir ki, üçüncü matç günündə daha 41 görüş keçirilib. "Neftçi" Rusiya "Arsenal"ına 3:0 hesabı ilə qalib gələrək növbəti mərhələyə yüksəlib.
"Qəbələ" isə səfərdə Gürcüstanın "Dinamo"suna uduzaraq (0:3) mübarizəni dayandırıb.
1 avqust
18:00. "Astana" (Qazaxıstan) - "Santa Koloma" (Andorra) - 4:1
İlk oyun - 0:0
18:00. "Ordabasi" (Qazaxıstan) - "Mlada Boleslav" (Çexiya) - 2:3
İlk oyun - 1:1
18:30. "Kayrat" (Qazaxıstan) - "Hapoel Bier-Şeva" (İsrail) - 1:1
İlk oyun - 0:2
19:00. "Viitorul" (Rumıniya) - "Gent" (Belçika) - 2:1
İlk oyun - 3:6
20:00. "Zarya" (Luqansk, Ukrayna) - "Buduçnost" (Podqoritsa, Monteneqro) - 1:0
İlk oyun - 3:1
20:00. "Kuopio" (Finlandiya) - "Legiya" (Polşa) - 0:0
İlk oyun - 0:1
20:15. "Universitatya" (Krayova, Rumıniya) - "Honved" (Macarıstan) - 0:0 (Penaltilər seriyası - 3:1)
İlk oyun - 0:0
20:30. "Riqa" (Latviya) - "Pyast" (Polşa) - 2:1
İlk oyun - 2:3
20:30. "Hakken" (İsveç) - AZ (Alkmaar, Hollandiya) - 0:3
İlk oyun - 0:0
20:30. "Debretsen" (Macarıstan) - "Torino" (İtaliya) - 1:4
İlk oyun - 0:3
20:30. "Levski" (Bolqarıstan) - AEK (Larnaka, Kipr) - 0:4
İlk oyun - 0:3
21:00. "Şerif" (Moldova) - "Partizani" (Albaniya) - 1:1
İlk oyun - 1:0
21:00. AEL (Limasol, Kipr) - "Aris" (Yunanıstan) - 0:1
İlk oyun - 0:0
21:00. "Apollon" (Kipr) - "Şemrok Rovers" (İrlandiya) - 3:1
İlk oyun - 1:2
21:00. "Makkabi" (Hayfa, İsrail) - "Strasburq" (Fransa) - 2:1
İlk oyun - 1:3
21:00. "Klaksvik" (Farer adaları) - "Lütsern" (İsveçrə) - 0:1
İlk oyun - 0:1
21:00. "Malmö" (İsveç) - "Domjale" (Sloveniya) - 3:2
İlk oyun - 2:2
21:00. "Dinamo" (Tbilisi, Gürcüstan) - "Qəbələ" (Azərbaycan) - 3:0
İlk oyun - 2:0
21:00. "Vaduts" (Lixtenşteyn) - "Fehervar" (Macarıstan) - 2:0
İlk oyun - 0:1
21:00. "Yablonets" (Çexiya) - "Pünik" (Ermənistan) - 0:0
İlk oyun - 1:2
21:00. "Zrinski" (Bosniya və Herseqovina) - "Utrext" (Hollandiya) - 2:1
İlk oyun - 1:1
21:00. "Atromitos" (Yunanıstan) - "Dunayska Ştreda" (Slovakiya) - 3:2
İlk oyun - 2:1
21:00. "Neftçi" (Azərbaycan) - "Arsenal" (Tula, Rusiya) - 3:0
İlk oyun - 1:0
21:00. "Liepaya" (Latviya) - "Norrçöpinq" (İsveç) - 0:1
İlk oyun - 0:2
21:30. "Lüdoqorets" (Bolqarıstan) - "Valür" (İslandiya) - 4:0
İlk oyun - 1:1
21:30. "Proqres" (Lüksemburq) - "Reyncers" (Şotlandiya) - 0:0
İlk oyun - 0:2
21:30. "Brondbü" (Danimarka) - "Lexiya" (Qdansk, Polşa) - 4:1
İlk oyun - 1:2
21:45. "Esbyerq" (Danimarka) - "Şaxtyor" (Soliqorsk, Belarus)- 0:0
İlk oyun - 0:2
22:00. "Qzira" (Malta) - "Ventspils" (Latviya)- 2:2
İlk oyun - 0:4
22:00. "Olimpiya" (Lyublyana, Sloveniya) - "Yeni Malatyaspor" (Türkiyə) - 0:1
İlk oyun - 2:2
22:30. "Styaua" (Rumıniya) - "Alaşkert" (Ermənistan)- 2:3
İlk oyun - 3:0
22:30. "Ayntraxt" (Frankfurt, Almaniya) - "Flora" (Estoniya)- 2:1
İlk oyun - 2:1
22:30. "Şturm" (Qraz, Avstriya) - "Hoqesun" (Norveç) - 2:1
İlk oyun - 0:2
22:45. "Linfild" (Şimali İrlandiya) - HB (Torşavn, Farer adaları) - 1:0
İlk oyun - 2:2
22:45. "Spartak" (Trnava, Slovakiya) - "Lokomotiv" (Plovdiv, Bolqarıstan) - 3:1
İlk oyun - 0:2
22:45. "Osiyek" (Xorvatiya) - MOİK (Sofiya, Bolqarıstan) - 1:0 (penaltilər seriyası - 3:4)
İlk oyun - 0:1
22:45. "Aberdin" (Şotlandiya) - "Çixura" (Gürcüstan) - 5:0
İlk oyun - 1:1
23:00. "Partizan" (Serbiya) - "Konnak" (Uels) - 3:0
İlk oyun - 1:0
23:00. "Vitoriya" (Portuqaliya) - "Jöness Eş" (Lüksemburq) - 4:0
İlk oyun - 1:0
23:00. "Kruzaders" (Şimali İrlandiya) - "Vulverhempton" (İngiltərə) - 1:4
İlk oyun - 0:2
23:15. "Styarnan" (İslandiya) - "Espanyol" (İspaniya) - 1:3
İlk oyun - 0:4
31 iyul
22:45. "Çukariçki" (Serbiya) - "Molde" (Norveç) - 1:3
İlk oyun - 0:0
30 iyul
19:45. "Linkoln" (Cəbəllütariq) - "Ararat" (Ermənistan) - 1:2
İlk oyun - 0:2
19:45. "Suduva" (Litva) - "Tre Penne" (San-Marino) - 5:0
İlk oyun - 5:0
19:55. "Düdelanj" (Lüksemburq) - "Şkendiya" (Makedoniya) - 1:1
İlk oyun - 2:1
20:00. "Ferronikeli" (Kosovo) - "Slovan" (Bratislava, Slovakiya) - 1:1
İlk oyun - 1:2.
Azərbaycanın daha dörd kişi boksçusu Bakıda keçirilən “Böyük İpək Yolu” beynəlxalq turnirinin finalına vəsiqə qazanıb.
Avropa Oyunları 2027-ci ildə Türkiyənin İstanbul şəhərində keçiriləcək.
“Sərhədçi” İdman Mərkəzində basketbol üzrə Azərbaycan Kubokunun A qrupunda son iki oyun keçirilib.